• Şehirler Arası Nakliyat Şehirler Arası Nakliyat

  Şehirlerarası Nakliyat  Platinum Firmamız eşyalarınızın en yüksek kalitede taşınmasını garanti ediyor. Türkiye içerisinde eşyalarınızı istediğiniz yerden alarak yine sizin istediğiniz  bir yere en iyi, en hızlı ve en güvenli şekilde götürüyoruz.

 • Şehir İçi Nakliyat Şehir İçi Nakliyat

   Nakliyat Platinum sizi eksiksiz anlar, değer verdiğiniz her şeyi özenle toplar, iyi düşünür,  yeni adresinize güvenle taşır, istediğiniz yere yerleştirir, isterseniz fikir verir, işleri kolaylaştırır. Deneyimli ve saygılı bir ekip sayesinde taşınmanın zorluğuyla ilgili bütün ön yargılarınız yok olur, yerini huzurlu bir yenilenme ve değişim hareketi alır.

 • Sigortalı Eşya Taşıma Sigortalı Eşya Taşıma

  Sigortalı Nakliyat sözleşmesi yapmamızdaki amaç taşınma esnasında eşyalarınızda oluşabilecek zararların karşılanmasıdır. Sigortalı Taşımacılık , nakliyat sürecinde eşyalarınızın darbe alma, çizilme ve kırılmalara karşı anlaşmalı sigorta acentamız tarafından sigorta altına alınmasıdır. Herhangi bir zarar olması durumunda zararınız tarafımızca karşılanmaktadır. 

 • Fabrika Ve Depo Taşıma Fabrika Ve Depo Taşıma

 • Evden Eve Nakliye Evden Eve Nakliye

  Yıllar öncesinde gelen yorucu ve sıkıntılı taşınmaların  son bulduğu büyük bir devrim olarak görebileceğimiz evden eve nakliyat sektörü; sizin elinizi hiçbir şeye deymediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistematik, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparlandığı, taşındığı  bir yöntemdir.

 • Depolama Ve Paketleme Hizmetleri Depolama Ve Paketleme Hizmetleri

  Ev bulamama, ev tadilatı gibi durumlarda koyacak yer bulamadığınız kısmi veya bir evin bütün eşyası olması gibi bir durumda, eşyalarınızı havalı naylon, ip, karton koli ve mukavva-sunta silindirik fıçılara koymak suretiyle paketleme işlemleri yapılır ve liste halinde teslim alınır ve daha sonra bir hafta öncesinden bildirmeniz halinde liste halinde teslim ediyoruz.

 • Asansörlü Nakliyat Asansörlü Nakliyat

  Yüksek binalara çabuk ve güvenle taşıma yapabilmek için de en dünyada iyi sisteme sahip olan taşıma asansörlerini kullanıyoruz. Böylece hizmet kalitemizi her zaman güvenilir tutuyor, eşyalarınızı güvenle istediğiniz her kata taşıyoruz. 30. kata çıkabilen evden  taşıma asansörleri ile hizmetimizi yükseklere çıkarıyoruz. Teknolojimizi kullanarak siz de çevreniz de rahatsız olmadan, eşyalarınız da binanız da zarar görmeden, gürültüsüz, telaşsız, zararsız ve hızla taşının.

Paylaş